V této rubrice najdete krycí pejsky z našeho chovu

Pokud máte zájem o krytí, nabízíme zde chovné pejsky, kteří sice nežijí u nás, ale pocházejí z naší CHS a jsme spolu v kontaktu. Tito psi jsou řádně uchovnění (výstavy, bonitace), jsou zdraví a povahově vyrovnaní.


Artur Lady Alison (Otíček)  - strakoš fawn
Otíček je pejsek, který miluje svou paničku a fenky jakékoliv barvy a velikosti :-). Výstavy ho moc nebaví, ale má určitě spoustu předností, které může nabídnout. Má krásnou hlavičku, "drží" bílou barvu (bez grošů) a má dobrý tepmerament. Mimochodem rád asistuje u vaření :-)))


Kontakt:  p. Darina SLOVÁKOVÁ
H. Salichové 1056/18
Ostrava-Polanka nad Oddrou
Tel.: 777654388
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Bufallo Lady Alison (Bafík) - fawn (red fawn)
Bafík je překrásný pejsek, kompaktní, s nádhernou sytou barvou. Na výstavách si vede skvěle a neztratil se ani v silné konkurenci na Evropské výstavě.
Svým páníčkům dělá radost po všech stránkách. Je to krásný pejsek, ale také příjemný společník s dobrým vychováním.

 

Best Lady Alison (Bestík) - fawn
Bestíček je temperamentní pejsek, milující své páníčky a psí kamarádku Agátku. Fenečky ho zajímají už odmalička :-). Má pravou buldočí povahu. Je nebojácný, zdravý a milující psík. Má krásnou sytou barvu a výborný pohyb.
Kontakt: Jan Stávek
Komenského 108
Dubňany
602 563 933
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Benjamin Lady Alison (Benžík) - fawn
Benžíček je ztělesněním temperamentu. Akční psík, s krásnou hlavou (plnou háravých psích slečen). Je nebojácný, zvídavý, ale také milující a oddaný. Stejně jako jeho bratři, dostal do vínku od svého otce krásnou barvu, kterou bude určitě předávat svým potomkům.
Miluje výlety.....a ZUBRA :-))))Kontakt: Kateřina Hatalová
Seifertova 3221/27
Přerov
604 894 498
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dagas Lady Alison (Dagíšek) - fawn
Ani Dagíšek nepatří mezi pejsky "kam mě postavíš, tam mě najdeš". Temperamentu má také na rozdávání. Občas se jezdí dívat na vycvik svého velkého psího kamaráda Bastíka (Labradora) a něco také sám pochytil. Je velmi dobře vychovaný, ale na výstavách ho to moc nebaví. Má vždy skvělé posudky, žádnou výtku (však je také moc pěkný), jen to předvedení ještě není úplně perfektní. Ale pracuje se na tom!! Na bonitaci už byl moc šikovný a byl skvěle ohodnocen.
Dagíšek má už také splněné všechny podmínky k uchovnění, je krásný, zdravý pejsek s úžasnou povahou. Má skvělé páníčky, kteří se o něj moc dobře starají. Jeho páníček, ač do té doby těmto malým francouzským ušákům moc nefandil, je nyní obrovským fanouškem tohoto úžasného plemene.Dagíšek


Eva Marešová
Ostrava
725258740
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.