Thorwald Slavic storm

 12.2.2018

Do naší smečky poprvé přišel pejsek fr. buldoček. Jmenuje se Gejmr (Thorwald Slavic storm).

Pochází od špičkového chovatele ze Slovenska a už od první vteřiny, kdy jsem toho černého prcka zahlédla, bylo rozhodnuto. Ta malá ušatá bleška, která si vesele hopskala okolo nás, mě naprosto uchvátila.
I když má pejsek překrásné jméno, dostal nové jméno od našeho Martínka. Gejmr. Chvíli jsem s tím jménem bojovala, ale ano, když se na něj podívám - je to prostě malý Gejmr!!
Do naší smečky zapadl okamžitě, jedinkrát nezaplakal, přitulil se k Terince a byl její! Maxíka zpracoval jedna-dvě a na Sofinčinu přízeň si chvíli počkal.A čekání se vyplatilo!


28.5. Úspěšná bonitace

28.5. prošla bonitací naše nová fenčka Sofinka.

Tím už splnila veškeré podmínky nutné k uchovnění.
Momentálně vybíráme krycího pejska, abychom mohli plánovat štěňátka. Předběžný termín máme na podzim 2016.


7.5. 2016 KVP Hlučín

Letošní výstava byla opět moc pěkná. Sluníčko svítilo, občerstvení bylo skvělé.

Naši CHS zastupoval pejsek Dagas Lady Alison (Dadíšek) a po dlouhé době jsme ukázali i jeho mamču Klárku (Clarissa Pomáda).
Dagíšek si odnesl oceněnní Výborný 1, Vítěz třídy a ukázal, že už se umí krásně předvést. To jediné mu totiž chybělo k dobrému umístění.
Klárka je už samozřejmě fenečka po štěňátkách a nějaký ten roček už má, ale díky kamarádce Markétce se předvedla moc pěkně a paní rozhodčí ji velmi chválila.


Klárka v obležení :-)


Benjamin Lady Alison

 "Zapůjčila" jsem si z Facebooku pár foteček našeho Benžíka. Roste z něj pořádný fešák.Jeho panička Katka se o něj úžasně stará.Za to jí moc děkuji a posílám pozdravy :-)!

"Miláčci"


Benžík v parádní bundičce :-)Benžík šikula