Spousta novinek!

22.5.Po vélmi dlouhé době zbyla troška času na napsání všech báječných novinek na stránky.

Začnu Bestíčkem, který v tomto roce splnil zkoušku dospělosti. Což znamená, že absolvoval úspěšně dvě výstavy a prošel Bonitací. Znamená to, že je již chovný a pokud někdo máte buldočí slečnu a plánujete štěňátka, tak tento milý fešák je k mání. Má velice pěkný rodokmen, těší se dobrému zdraví a měl by předávat svým budoucím dětičkám barvu fawn a strakoš fawn. Jeho majitelé- manželé Stávkovi - jsou super páníčci, které bych přála všem svým čtyřnohým dětičkám.

 

Stejně úžasná je i Bestíčkova sestřička Boženka (Britney). Se svou zlatou paničkou Renčou se zúčastnila dvou výstav, v Ostravě na Národní výstavě dokonce s oceněním Výborná 4 a skvělým posudkem ( ve velice silné konkurenci). Bonitaci už má za sebou také. Takže se budu těšit na zprávu, že Boženka bude maminkou:).


Po dlouhé době jsem se opět viděla s dalším pejskem z vrhu "B" Bufallem. Je to nádherný pejsek, barvu má krásně sytou jako jeho ostatní sourozenci. Bydlí až v Praze, přesto se často doslýchám o tom, jak se mu na výstavách daří.

Poté, co ukončil úspěšné předvádění ve výstavním kruhu ve třídě dorostu, vyzkoušel si poprvé také třídu mladých na MVP v Praze. V konkurenci dalších 6 pejsků zvítězil a kromě ocenění Výborný 1, CAJC si ještě vybojoval nejkrásnějšího mladého jedince plemene BOJ. Moc děkuji manželům Vogeltanzovým.


Samozřejmě nesmím zapomenout ani na ostatní sourozence z vrhu "B". Mám zprávičky i o klučících Bredíkovi a Benžíkovi, Belinka (Barbara) se má u své paničky úžasně.
Děkuji všem majitelům mých štěňátek za všechny zprávičky a fotečky a hlavně Vám děkuji, že se o ty zlaté kuličky tak hezky staráte.