4. týden

15.12. Jak to strašně rychle utíká!! Polovina času, který budeme spolu je za náma.Ještě 4 týdny a našim mrňouskům budeme balit ranečky. Ale před náma jsou ještě Vánoce, čas volna a klidu, návštěv... ještě si toho spolu hodně užijeme :-). I když noví páníčci se na ně už opravdu moc těší!

Prckové už mají za sebou několik krmení. Lů a Falco už celkem pochopili, že tímto směrem se bude jejich strava ubírat. Feebee je rozhodnuta do konce svého života zůstat na mateřském mléce :-). Ale včera už slízla pár kapiček kaše a přestala se tvářit, že ji chci otrávit. Takže je naděje, že pozmění názor (takového paličáka jsme tu ještě neměli :-)   ) a příjme novou stravu jako poživatelnou. Falko bude chlapec dobře připravený pro život (co se mu předloží k jídlu, to spokojeně bez remcání zbaští). Lů, jako správná mrška, ta musí ujíst co nejvíce proto, aby na druhé nezbylo :-).

Jsou krásní, hodní, zatím opět vše bez problémů. Už se začínají projevovat svými hlásky. Začínají si hrát, rostou jim první zoubky, tak zkoušejí jejich ostrost na všem, co se hýbe. Mamča je trpělivá, vydrží u nich dlouho. Potom si vyskočí z bedýnky a zaslouženě odpočívá v obýváku na křesle. Nejraději zasedává páníčka, ten teď nemá srdce ji poslat jinde a ona toho pěkně využívá :-)!